КОНКУРС «КАРПАТСЬКИЙ ЕКО-РЕЙНДЖЕР»

Закарпатська обласна організація ВЕЛ оголошує екологічний конкурс «КАРПАТСЬКИЙ ЕКО-РЕЙНДЖЕР» серед молоді Ясінянської територіальної громади.

Загальна інформація:
Наразі в Ясінянській громаді, як і в більшості населених пунктів України існують труднощі з організацією дієвої системи поводження з побутовими відходами. Внаслідок чого, існує висока ймовірність утворення великої кількості несанкціонованих сміттєзвалищ.

Давайте спільними зусиллями перевіримо – наскільки наша громада засмічена та позмагаємося за титул Головного КАРПАТСЬКОГО ЕКО-РЕЙНДЖЕРА.

Умови конкурсу:

 1. Головною метою конкурсу є пошук та фіксація якомога більшої кількості стихійних сміттєзвалищ, використовуючи мобільний додаток «EcoHike» (українською мовою) https://www.globallogic.com/ua/key-projects/ecohike
 2. До участі у конкурсі запрошуються учні Ясінянської територіальної громади віком від 10 до 17 років, які мають право об’єднуватися в команди до 10 осіб.
 3. Команду потрібно зареєструвати, у термін до 03 червня 2022 року, шляхом надсилання через додаток «VIBER» на номер телефону зазначений у п.10 цих умов – заповненої Реєстраційної форми що додається.
 4. До конкурсу буде допущено лише 50 команд, які перші зареєструються, тож поспішайте зареєструватися! (Кількість зареєстрованих команд може бути збільшена за окремим рішенням організаторів конкурсу).
 5. Підтвердження реєстрації команди та її допуск до участі у конкурсі буде здійснено шляхом надсилання повідомлення через додаток «VIBER» на номер телефону з якого було надіслано заповнену Реєстраційну форму. Окрім цього, учасники конкурсу зможуть перевірити інформацію про реєстрацію команди та допуск до конкурсу на WEB-сторінці Ясінянської ТГ за посиланням в Інтернеті https://yasinya-gromada.gov.ua/) та на сторінках соціальної мережі Facebook https://www.facebook.com/ZakarpattyaVEL/ та https://www.facebook.com/profile.php?id=100066934600630.
 6. Основною ціллю учасників конкурсу є занесення до мобільного додатку «EcoHike» виявлені стихійні сміттєзвалища швидше та якісніше за інших учасників.
 7. Для цього учасники команди повинні завантажити на свій смартфон за допомогою сервісу «PLAY MAРKET» мобільний додаток «EcoHike» та пройти реєстрацію в ньому, як приватна особа.
 8. Факт виявлення стихійного сміттєзвалища, буде зафіксовано, за тим, хто першим у мобільному додатку «EcoHike» створить нову мітку та надішле посилання на мітку за допомогою додатка «VIBER» на номер телефону зазначений у п.10 цих Умов.
 9. Право на виявлене стихійне сміттєзвалище буде зафіксовано лише при дотриманні наступних вимог:
  •  Усі графи форми новоствореної мітки повинні бути заповнені.
  • Нова мітка повинна мати підтверджене місцезнаходження, або шляхом геолокації на місці, або шляхом додавання фотографій з даними про геолокацію.
  • Додані фотографії повинні містити 5 фотографій (1 фотографія – селфі КАРПАТСЬКОГО ЕКО-РЕЙНДЖЕРА/РЕЙНДЖЕРІВ, які виявили сміттєзвалище на фоні самого сміттєзвалища та 4 фотографії сміттєзвалища з різних сторін.
  • Здійснити опис виявленого сміттєзвалища, де зазначити орієнтовну кількість виявленого сміття в стандартних будівельних 50-ти кілограмових мішках з наступним поділом: «менше 20 мішків», «від 20 до 100 мішків», «більше 100 мішків»).
  • Описати переважаючий тип сміття зазначаючи спочатку тип сміття якого візуально здається найбільше, і останнім зазначити те сміття, якого візуально здається найменше, наприклад: «скло, метал, папір, поліетилен, пластик, ПЕТ-пляшки».
  • У графі назва мітки зазначити – назву вашої команди.
  • У графі тип мітки – обрати позначення «Сміттзвалище».
  • У графі рівень проблеми – обрати один з видів проблеми який на вашу думку є правильним («Низький» – менше 20 мішків; «Середній» – від 20 до 100 мішків «Високий» – більше 100 мішків).
 10. Після заповнення усіх граф новоствореної мітки необхідно здійснити збереження мітки та перевірити її відображення в мобільному додатку «EcoHike».
 11. Надіслати посилання (правий верхній кут екрану при перегляді створеної мітки) на мітку за допомогою додатка «VIBER» на номер телефону +3805042060.
 12. Команду переможця буде визначено журі у складі представників адміністрації Ясінянської ТГ та Закарпатської ОО ВЕЛ шляхом підрахунку суми здобутих кожною командою балів, а саме:
  • Факт зарахування за командою мітки – 5 балів;
  • Оцінка детальності заповнення форми – від 1 до 10 балів;
  • Віддаленість мітки від центру найближчого населеного пункту – від 1 до 5 балів.
 13. Місце та дата нагородження учасників та переможців конкурсу буде повідомлено не пізніше 20 червня 2022 року на WEB-сторінці Ясінянської ТГ за посиланням в Інтернеті https://yasinya-gromada.gov.ua/) та на сторінках соціальної мережі Facebook https://www.facebook.com/ZakarpattyaVEL/ та https://www.facebook.com/profile.php?id=100066934600630

Призи та нагородження:
– усі учасники конкурсу будуть нагороджені Сертифікатами і Шевронами КАРПАТСЬКОГО ЕКО-РЕЙНДЖЕРА з отриманням заохочень, а Команда переможець отримає у подарунок автономну акустичну систему.

Довідково:
Конкурс організовується громадською організацією «Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги» спільно з Ясінянською територіальною громадою.
У разі виникнення запитань – консультацію можна отримати за номером телефона: 0504327060 (Василь Манівчук).

УВАГА!!!!!
Організатори конкурсу окремо нагородять Сертифікатом і Шевроном КАРПАТСЬКОГО ЕКО-РЕЙНДЖЕРА та цінним подарунком – особу (без вікового обмеження та без обмеження в місці постійного проживання), яка прийме індивідуальну участь у даному конкурсі, не ввійшовши до складу зареєстрованих команд, однак дотримається умов конкурсу щодо створення міток та здійснить найбільше індивідуальних фіксацій стихійних сміттєзвалищ на території Ясінянської територіальної громади.

Бажаємо успіхів у полюванні на стихійні сміттєзвалища усім
КАРПАТСЬКИМ ЕКО-РЕЙНДЖЕРАМ!!!

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА КОМАДИ «КАРПАТСЬКИЙ ЕКО-РЕЙНДЖЕР».

№ Запитання Відповідь
1 Назва команди
2 Кількість членів команди
3 Прізвище, Ім’я та дата народження кожного члена команди
4 Контактний телефон одного з членів команди