«Квасівські музики» взяли участь в Першому еногастрономічному фестивалі на Закарпатті

10 серпня 2021 року, учасники самодіяльного Народного оркестру гуцульських народних інструментів «Квасівські музики» Будинку культури села Кваси Ясінянської територіальної громади взяли участь в еногастрономічному фестивалі «Дорога вина та смаку Закарпаття», який вперше відбувся на Закарпатті в с. Солочин «Квітка полонини».
Дорога вина та смаку Закарпаття – об’єднання кращих легальних виробників локальних продуктів і закладів гостинності, частина великої мережі, яка вже є в декількох регіонах країни.
Зокрема, учасниками Народного колективу «Квасівські музики» було виконано шість музичних номерів.
За свою майстерність і талант колектив було відзначено Дипломом учасника Еногастрономічного фестивалю «Дорога вина та смаку Закарпаття».