Засідання п’ятої (позачергової) сесії Ясінянської селищної ради VIII скликання

18 березня відбулося засідання п’ятої (позачергової) сесії Ясінянської селищної ради VIII скликання під головуванням голови Ясінянської селищної ради Андрія Делятинчука.
Розпочалася сесія традиційно зі спільного виконання державного гімну України. Опісля присутні схиливши голови хвилиною мовчання вшанували пам’ять творців Карпатської України та згадали героїв, які віддали своє життя в
ім’я України.
На порядок денний було винесено ряд питань, з якими депутати були ознайомлені на засіданнях постійних комісій.
На сесії ради депутати затвердили передавальні акти щодо передачі майна Лазещинської, Чорнотисянської, Квасівської сільських рад, які ліквідовуються шляхом приєднання до Ясінянської селищної ради!
Затвердили передавальні акти майна закладів освіти, закладів дошкільної освіти, Ясінянської школи мистец, клубних та бібліотечних закладів, що передані з районних установ. Також, депутати затвердили передавальний акт земельної ділянки біля Квасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та отримані акти від відділу освіти Рахівської РДА щодо технічної документації на об’єкти нерухомого майна та ділянки.
Крім того, було затверджено:
-Перелік об’єктів нерохумого майна спільної комунальної власності Ясінянської селищної ради.
-Статути закладів дошкільної освіти.
-Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади Ясінянської селищної ради, які підлягають передачі в оренду в 2021 році, затверджено положення про оренду майна спільної комунальної власності територіальних громад Ясінянської селищної ради, затверджено положення “Про діяльність аукціонної комісії для передачі в оренду та приватизації об’єктів комунальної власності” та створено аукціонну комісію.
Також, депутатами було затверджено Програми щодо:
-Оздоровлення та відпочинку дітей на період з 2021 по 2022 роки.
-Виготовлення технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту села Кваси.
-Перевезення пільгових категорій населення на автобусному транспорті.
-Програму районної державної адміністрації для підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади на 2021 рік.
Розглянуто питання:
-Про створення депутатської фракції політичної партії “Європейська партія України”.
– Депутатське звернення від депутата селищної ради Шітив Наталії, щодо використання підприємцями в комерційній діяльності земельних ділянок, що не відповідають цільовому призначенню!
Внесли зміни до:
– місцевого бюджету.
– Програми “Турбота”.
На сесії селищної ради депутати затвердили питання:
-Про звернення депутатів Ясінянської селищної ради до голови Закарпатської ОДА, голови Державного агентства лісових ресурсів України, начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.
-Про заборону торгівлі на тротуарах.
-Про розгляд заяв громадян по земельних питаннях.
В блоці різне розглянули та затвердили:
-Рекомендацію керівнику КНП “Ясінянська міська лікарня” про закриття відділення пологового будинку.
Завершуючи засідання сесії голова селищної ради Андрій Делятинчук ознайомив присутніх з унікальним Свідоцтвом про включення Струківської церкви до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яке зберігатиметься в Ясінянській селищній раді, а також наголосив депутатам про щорічне декларування майнового стану та доходів.