Жахливі наслідки зливи – підтоплення та зсуви грунту

Через сильну зливу у суботу 10.07.2021 року, яка почалася біля 16:00к.ч., в Ясінянській долині відбулося значне підвищення рівня води у річках Лазещина та Чорна Тиса.

Найбільше внаслідок підвищення рівня води та значних зсувів постраждали мешканці урочища Стебний та села Лазещина.

Підтоплено головне автотранспортне сполучення Н09 а урочищі Косівчик.

За попередніми даними постраждало біля 100 домогосподраств.

Всім мешканцям громади, які постраждали внаслідок сьогоднішніх зливних дощів, обов’язково звертатися до депутатів відповідних виборчих округів селищної ради або членів Виконавчого апарату Ясінянської селищної ради для фіксування заподіяної шкоди та для складання актів-обстежень дворогосподарств.

Список депутатів по селах

Контатні номери телефонів депутатів

В даний моменти виконавчий комітет Ясінянської селищної ради працює у посиленому режимі та проводить документування наслідків, які спричинені підтопленнями та зсувами.

На місця працює спецтехніка ДСНС та ДП “Ясінянське ЛМГ”