Діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування отримали подарунки до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. Адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Напевно, кожна дитина найбільше чекає Святого Миколая, який щедро дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, леліє в дитячих серцях світлі почуття доброти, радості і втіхи. Але є категорії діток, для яких розгорнути зранку яскравий пакунок так і залишається нереалізованою мрією.

Саме тому, щоб не позбавити дітей довгоочікуваного свята та реалізувати їхні мрії, 16 грудня 2021 року, напередодні Дня Святого Миколая Служба у справах дітей спільно з Відділом надання соціальних послуг Ясінянської селищної ради вручили подарунки дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування Ясінянської громади.

Дуже приємно, що є люди, яким небайдужа доля таких діток. Наші меценати – це люди, які вміють безкорисливо дарувати дітям радість і щастя іншим.

Подарунки було закуплено за сприянням голови територіальної громади Андрія Делятинчука та депутата Ясінянської територіальної громади Михайла Бунтушака.
Служба у справах дітей спільно з Відділом надання соціальних послуг Ясінянської селищної ради висловлюють щиру вдячність меценатам!

Нехай Господь віддячить їм за добрі діла сторицею. Бажаємо їм та їхнім родинам міцного здоров’я, довголіття, світлих та радісних днів зігрітих людською любов’ю та Божої ласки, адже немає нічого наймилішого, а ніж дитячі посмішки!