Друге засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Ясінянської територіальної громади

Сьогодні, 14 квітня у приміщенні турбази «Едельвейс» відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Ясінянської територіальної громади на 2021-2027 роки.
У роботі засідання взяли участь члени робочої групи, селищний голова Андрій Делятинчук, керівник Закарпатського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою Mykola Siusko та експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми U-LEAD з Європою @Зеновій Сірик.
Модератори засідання: Ivanna Brandis,
Наталія Харбака та Emilia Tulejbecs.
На засіданні присутні ознайомилися та обговорили стратегічний аналіз розвитку громади, а також ознайомилися та обговорили результати анкетування серед мешканців Ясінянської територіальної громади.
Учасники робочої групи попрацювали над стратегічним бачення громади. Кожний учасник висловив свою думку, результати узагальнили у вигляді стислих тез.
Далі відбулося ознайомлення членів робочої групи з SWOT- аналізом. Метою SWOT-аналізу є формулювання основних напрямків розвитку через систематизацію наявної інформації про сильні і слабкі сторони, а також про зовнішні можливості і загрози.
Всі учасники робочої групи, поділилися на 4 підгрупи, активно включились в робочий процес та продуктивно працювали над формулюванням стратегічних та операційних цілей розвитку Ясінянської громади. Після цього члени робочої групи презентували свої напрацювання.
Наступне засідання робочої групи планується провести в травні місяці.