До відома вимушено переміщених осіб та жителів Ясінянської територіальної громади

Міжнародна Продовольча сільськогосподарська організація (ФАО) ООН, яка спрямована на підтримку найбільш уразливих домогосподарств та сімей тимчасово переміщених осіб, що перемістились із зон бойових дій, постраждали від збройного конфлікту, втратили власне житло і тимчасово переміщені у зони відносного спокою, та тим хто їх приймає пропонує всім вищезазначеним громадянам наступну безкоштовну допомогу:

• кури – бройлери, кури – несучки та корм для них;
    поросятко вагою 25 кілограм та корм для нього.

Допомога запланована надаватися для 2 цільових груп:

• Внутрішньо переміщені особи;
  • Домогосподарства Ясінянської ТГ, які розміщують у своєму житловому будинку внутрішньо переміщених осіб.

Обидві групи мають мати доступ до ділянки розміром не менше ніж 0,2 га та утримувати худобу.

• Пріоритет буде надаватися наступним домогосподарствам:
  • В домогосподарстві є вагітні жінки або жінки, які годують груддю.
  • В домогосподарстві є люди із хронічними захворюваннями або серйозним медичним станом.
  • В домогосподарстві є люди з інвалідністю.
  • В домогосподарстві є люди віком 65+.
  • Одинокі матері.
  • Домогосподарство не має регулярного доходу.

Бажаючих отримати вищезазначену допомогу просимо в понеділок 30 травня звернутися в Ясінянську селищну раду ( 4
кабінет) з документами, що посвідчують особу:

• паспорт громадянина України;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • довідка ВПО.