День фізичної культури та спорту

День фізичної культури та спорту в Ясінянській громаді відзначили чемпіонатом з міні-футболу серед команд державних установ та ЗЗСО

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України, вчора, 12 вересня на спортивному майданчику Чорнотисянського ЗЗСО під керівництвом селищного голови Андрія Делятинчука, старости села Чорна Тиса Анатолія Павлюка та за ініціативи педагогів фізичного виховання Чорнотисянського ЗЗСО відбувся чемпіонат з міні-футболу серед команд-любителів державних установ та закладів загальної середньої освіти Ясінянської територіальної громади.
Кожна команда прагнула здобути перемогу, всі учасники показували свої навички та майстерність у володінні м’ячем, однак, перемогу отримала найсильніша команда – ДП «Ясінянське ЛМГ».
Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення кубка команді-переможцю. В урочистій церемонії нагородження взяли участь заступник голови Сергій Тимощенко та староста села Чорна Тиса Анатолій Павлюк, які привітали команду ДП «Ясінянське ЛМГ» з хорошою грою і відзначили, що проведення таких змагань сприяють популяризації футболу серед молоді так і виявленню нових талантів.
Дякуємо ініціаторам та організаторам за проведений захід!