Громада отримала новий пожежно-рятувальний автомобіль

Сьогодні, 14 липня 2021 року на площі біля приміщення пожежної частини в селищі Ясіня відбулася зустріч голови Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолія Полоскова, голови Рахівської районної державної адміністрації Олександра Небили, начальника Головного управління ДСНС України у Закарпатській області Романа Гудака, начальника Рахівського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Олександра Тушера, голови Ясінянської селищної ради Андрія Делятинчука, начальника ДПРП (смт Ясіня) ДПРЧ-3 УДСНС України у Закарпатській області Романа Жака та вогнеборців.

Рятувальники Державного пожежно-рятувального посту смт Ясіня отримали від Управління ДСНС України в Закарпатській області новий сучасний пожежно-рятувальний автомобіль АЦ-4-60(530905)-515М на базі шасі МАЗ-530905, призначений для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння і служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною.

Привітали із гарною подією голову та рятувальників Ясінянської громади голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков та начальник Головного управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак.
Також, начальник Головного управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак вручив голові Ясінянської селищної ради Андрію Делятинчуку Сертифікат на отримання пожежно-рятувального автомобіля, а начальнику ДПРП (смт. Ясіня) ДПРЧ-3 УДСНС України у Закарпатській області Роману Жаку ключі від автомобіля.

В свою чергу Андрій Делятинчук подякував Анатолію Полоскову та Роману Гудаку за привітання, зазначивши, що для громади надзвичайно важливо мати такий сучасний пожежно-рятувальний автомобіль, завдяки якому мешканці громади зможуть вчасно і якісно отримувати допомогу.

Для Ясінянської територіальної громади оновлена та удосконалена відповідно до вимог сьогодення техніка сприятиме підвищенню ефективності виконання завдань за призначенням, а рятувальники сприятимуть забезпеченню цивільного захисту населення на території громади та гідно стоятимуть на сторожі збереження життя та майна людей.