ГО Хеврон ІТ Академія для молоді з соціально кризової категорії

Що робити, коли сироті в Україні виповнюється 18 років? Зазвичай, ця молодь є непристосованою до самостійного життя. Найлегшим життєвим шляхом для них стають алкоголь та наркотики. Але ми можемо змінювати цю реальність та впливати на життя молоді з соціально незахищених верств населення.

ХЕВРОН ІТ АКАДЕМІЯ – це громадська організація, яка пропонує безкоштовну дворічну навчальну програму, cпрямовану на соціальну адаптацію сиріт та молоді з групи ризику та дає їм можливість отримати практичні знання в ІТ сфері.

Дана програма включає в себе інтелектуальну, фізичну та духовну складові розвитку. Студенти вивчають програмування, історію України, англійську мову, математику та ораторське мистецтво. Проходять різні тренінги з саморозвитку. Також відвідують заняття з рукопашного бою та займаються бігом.

Зараз в Хеврон ІТ Академії навчається 20 студентів з різних регіонів України. Наші випускники працюють в таких ІТ компаніях: CoreValue, HebronSoft, DataArt.

Наша основна ціль – допомогти молоді з групи ризику інтегруватись в суспільство та надати їм можливості для всебічного розвитку. Ми виховуємо нову генерацію молодих людей, які готові відповідати на виклики сьогодення.

Сайт: hebron-academy.com

https://www.facebook.com/IT.Academy.Hebron/

Контактні особи:

Галина БУРКО
менеджер із зв’язків у Хеврон ІТ Академії
+38 (050) 820-2319