Голова Ясінянської громади Андрій Делятинчук відвідав угорську громаду Пушпуксіладь

Під час робочої поїздки до Угорщини в рамках проєкту “LIFE-MICACC” голова Ясінянської громади Андрій Делятинчук відвідав громаду Пушпуксіладь, де ознайомився з досвідом протипаводкових заходів.
З метою захисту територій громади від підтоплення та запобігання руйнівній шкоді, завданої паводками, по всій території побудовані захисні дамби посеред русел струмків та річок.

Такі укріплення будуються як на лісових струмках за допомогою простих дерев’яних колод, так і на центральній мережі річок за допомогою залізобетонних конструкцій.

На думку угорських експертів, такий метод допомагає сповільнити течії гірських річок та утримати значний об’єм води.

Велику роль в запобіганні паводків відіграє, наявна в громаді, система метео-оповіщення, яка дає дані про кількість опадів, що допомагає заздалегідь отримувати інформацію про можливий паводок.

Висловлюємо щиру вдячність голові громади пану Tordal Sándor за змістовну та важливу для нас зустріч.