В Ясінях відбулась перша виставка «Писанкове диво»

Сьогодні в центрі селищі Ясіня, біля Будинку культури, з нагоди відзначення Великодніх свят відбулася виставка присвячена писанкарству.
Участь в заході взяли керівництво громади, працівники виконавчого комітету та відділлу освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради, школярі та представники всіх шкіл та дитячих навчальних закладів громади.
Захід проводився під відкритим небом.
Під керівництвом вчителя трудового навчання Оксани Дуб проводився майстер-клас з виготовлення писанок, а педагоги з художнього мистецтва спільно з дітками розмальовували фарбами великі макети писанок.
Кожний учасник заходу мав можливістю створити свій шедевр – писанку, намагаючись доторкнутися до великого самобутнього пласта української культури та стати палким шанувальником мистецтва писання писанок.
Разом із майстер-класом відбулася виставка, де представники шкіл та дитячих навчальних закладів презентували Великодні писанки та композиції, які підготували до заходу. Окремі писанки були відібрані для створення експозиції в Ясінянський історико-краєзнавчий музей.
Після майстер-класу учасники заходу мали можливість прикрасити вербове дерево своїми писанками.
Наприкінці заходу голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук подякував учасникам за активну участь, вручив всім закладам подяки та подарунки!
Дякуємо всім хто взяв участь у першій писанкові виставці громади!
Надіємось це стане доброю, щорічною традицією.
Звертаємось з проханням до мешканців громади не нищити та не знімати писанки з вербового дерева (ведеться відеоспостереження).