В Ясінянській селищній раді обговорили стандарти соціального захисту військовослужбовців та їх сімей

Вдбулася зустріч начальника відділу реалізації соціальних гарантій департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України Сергія Кучеренко, ад’юнкта наукового відділу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського полковника Миколи Журавльова, лейтенанта оперативного командування “Захід” Ольги Безлюдної з головою Ясінянської селищної ради Андрієм Делятинчуком та працівниками апарату виконавчого комітету.

Насамперед, гості завітали для того, щоб подякувати селищному голові Ясінянської селищної ради Андрію Делятинчуку за сприяння спільному союзницькому міжнародному підйому на Говерлу в лютому цього року за участі військовослужбовців Північноатлантичного альянсу NATO та Збройних сил України.
На зустрічі було обговорено перспективи розвитку (посилення ) соціального захисту військовослужбовців та їх сімей в умовах впровадження стандартів (критеріїв) NATO у Збройних силах України.
Микола Вікторович щиро подякував голові селищної ради Андрію Делятинчуку за підтримку та матеріальну допомогу, яка надавалася для покращення соціально-побутових умов військовослужбовців, ветеранів ЗС України, учасників бойових дій та членів їх сімей.
Голова селищної ради Андрій Делятинчук подякував гостям за зустріч та вручив подарунки.