В Ясінянській громаді урочистим концертом відзначили 30-річчя Незалежності України

Вчора, 22 серпня, у приміщенні Будинку культури селища Ясіня відбувся урочистий концерт приурочений до 30-річчя Незалежності України за участі легенди української естради, народного артиста України – Павла Дворського та його двох синів.
Гуцульською тематикою та дзвінким співом присутніх радували колективи новоствореного ансамблю клубних працівників Ясінянської територіальної громади “Пацьорка”; самодіяльного Народного оркестру гуцульських народних інструментів “Квасівські музики”; вокального колективу “Квасівчанка”; Народного фольклорного колективу “Шовкова косиця”; хореографічного колективу “Веселі дівчата”; вокального дуету “Цвіт калини”; інструментального ансамблю “Троїсті музики”; вокально-інструментального ансамблю “Гуцул бренд”.
Приємною несподіванкою та сюрпризом стала презентація нової пісні «Свята Земля», лауреатки всеукраїнських та міжнародних конкурсів, директора селищного будинку культури, співачки Анни Гафіяк.
З вітальним словом перед Ясінянською громадою виступили голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук та депутат, керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч.
«Ми йдемо важким шляхом, але у правильному напрямку. І в день народження держави, у день головного свята усіх українців бажаю жителям Ясінянської громади, міцного здоров’я та добра. Із 30-ю річницею Незалежності! Слава Ясінянській громаді! Слава Україні!», – зазначив у своєму виступі голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук.
Дякуємо організаторам, учасникам та всім хто взяв участь в урочистому концерті, зокрема: Народному артисту України Павлу Дворському, директору будинку культури Анні Гафіяк, нашому земляку Василю Клочуряку та всім працівникам культури Ясінянської територіальної громади!