В Ясінянській громаді проведуть міжнародний захід «Союзницька міць, Карпати кличуть та об’єднують»

За рішенням Міністра оборони України у період з 26 червня по 28 червня 2021 року в селищі Ясіня буде проведений міжнародний захід «Союзницька міць, Карпати кличуть та об’єднують» із залученням військовослужбовців Збройних сил України та військовослужбовців Північноатлантичного альянсу НАТО.

До заходу долучаться міські голови міст Ужгорода та Чопа, представники крайового товариства «Просвіта», Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, курорту «Термальні води Косино», дружина загиблого Героя України Валерія Опанасюка – Вікторія Опанасюк, представник Київського обласного центру допомоги учасникам АТО/ООС та їх сім’ям Київської обласної ради та голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук.
В ході проведення міжнародного заходу учасники:
• здійснять сходження на одну з найвищих вершин Українських Карпат – гору «Петрос» (2020 м.)
• відвідають оборонні споруди лінії Арпада (1939-1944 р.р.)
• відвідають Церкву Вознесення Господнього (1824 р.) – одну із найдосконаліших дерев’яних церков на всій Гуцульщині, пам’ятку архітектури національного значення
• візьмуть участь у відкритті міжнародного знаку співдружності Україна-Європейський Союз на фасаді адміністративної будівлі Ясінянської територіальної громади з нагоди відзначення Дня Конституції України.
Метою заходу є розширення співробітництва і напрямків спільної діяльності між Україною та країнами Північноатлантичного альянсу, створенню позитивного іміджу української армії та зміцненні обороноздатності країни.