В Ясінянській громаді проведено Всеукраїнську військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»)

15 червня, за підтримки Ясінянської селищної ради, “Відділ освіти, культури молоді та спорту” спільно з “Центром позашкільної освіти” організував та провів Всеукраїнську військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).

На святі були присутні: селищний голова Андрій Делятинчук, священик Крістіан Рущак, військово-службовці, працівники поліції та працівники служби цивільного захисту.

Учасники приймали участь в конкурсах:

• «Впоряд»;
  • «Відун»;
  • «Стрільба з пневматичної зброї»;
  • «Надання першої долікарської допомоги»;
  • «Розпалювання вогню на час»;
  • «Кидання гранати»;
  • «Перетягування линви».

У цих змаганнях приймали участь представники п’яти закладів загальної середньої освіти Ясінянської громади:

• Рій «Аркан» Ясінянський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;
  • Рій «Невгамовні козаки» Ясінянський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2;
  • Рій «Патріоти України» Чорнотисянський ЗЗСО І-ІІІ ст.;
  • Рій «ім. Івана Богуна» Лазещинський ЗЗСО І-ІІІ ст.;
  • Рій «Нащадки козаків» Квасівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Всі учні гідно представили свої заклади освіти та продемонстрували гарну підготовку, спритність, фізичну витривалість, ерудицію в усіх конкурсах.

Дякуємо кожному, хто долучився до організації та участі у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Все буде Україна! Слава Україні!!!