В Ясінянській громаді планують провести концерт духовної музики у храмі-пам’ятці ЮНЕСКО

Концерт духовної музики планують провести в Струківській церкві (церкві Вознесіння Господнього), що знаходиться в селищі Ясіня.
«Плануємо цьогоріч провести тут концерт духовної музики, також розмістимо інформаційну таблицю про храм як частину Карпатського маршруту дерев’яної архітектури, який творимо у партнерстві із Закарпатська обласна рада, Олексій Петров, а також Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna за підтримки CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine!»,- зазначила на своїй сторінці виконавчий директор асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” Галина Литвин.
Варто зазначити, що Вознесенська церква належить до найбільш досконаліших та яскраво виражених дерев’яних церков гуцульського типу на всій Гуцульщині – хрестова в плані, одноверха, п’ятизрубна. На північ від будівлі церкви розміщена двоярусна дзвіниця, четверик першого ярусу якої переходить у восьмерик, що завершується шатровим дахом з перехватом.
У червні 2013 року Церква Вознесіння Господнього була віднесена до числа українських дерев’яних церков, включених до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.