В Ясінянській громаді відбувся фестиваль «Різдвяні щедрівки»

Вчора, 29 грудня 2021 року в селищі Ясіня на площі біля Будинку культури відбувся фестиваль щедрівок та колядок «Різдвяні щедрівки» за участі творчих колективів Ясінянської громади.

Захід проходив у теплій та щирій обстановці з дотриманням усіх обрядів і звичаїв гуцульського народу з відчуттям казкової атмосфери Різдва.

Учасники заходу представили яскраві костюми, різноманітні віншування, розмаїття колядок і щедрівок та сучасних релігійних пісень, а юні колядники справили неабияке враження на глядачів виконуючи колядки, щедрівки та різдвяні дійства.

Голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук привітав учасників заходу з наступаючим Новим Роком та вручив всім діткам солодкі подаруночки!