В Ясінянській громаді вшанували подвиг учасників Революції Гідності та увічнили пам’ять Героїв Небесної Сотні

В Ясінянській громаді вшанували подвиг учасників Революції Гідності, увічнили пам’ять Героїв Небесної Сотні та вшанували пам’ять загиблих у боях за Дебальцеве поминальним молебнем, хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу слави.

У заході взяли участь: селищний голова Андрій Делятинчук, освітяни, працівники культури, лісівники, духовенство та громадськість.

Безсмертні душі Героїв відійшли у небеса, але вони вічно житимуть у нашій пам’яті, бо віддали найцінніше – своє життя, за Україну, за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу.

А ми повинні віддати шану Героям не тільки сьогодні, але й кожного дня – не просто словами, а й своїми діями, особливо у цей непростий для України час.

Наша сила – у вірі та єдності, у повазі та довірі один до одного, адже лише спільними зусиллями ми зможемо захистити Україну та будувати її майбутнє.

Гідність і свобода – цінності, за які українці боролися протягом усіх віків, а єдність і цілісність готові відстоювати тепер. І нехай усім нам допоможе Бог!

Герої не вмирають!
Слава Україні! Героям Слава!

Селищний голова Андрій Делятинчук