В селі Лазещина відбулося вшанування пам‘яті загиблих воїнів Другої світової війни

На території школи, біля пам’ятника обеліску слави, відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світової війні.
Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.
У заході взяли участь голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук, староста села Лазещина Андрій Агопшук, працівники апарату виконавчого комітету Ясінянської селищної ради, директор Лазещинського сільського будинку культури Марія Рибалко, педагоги та учні Лазещинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та працівники Дошкільного навчального закладу села Лазещина.
Розпочався захід зі спільного виконання Гімну України.
«День перемоги назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад патріотизму для нащадків.
Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни», – зі словами до учасників мітингу звернувся голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук
«Ми пам’ятаємо усіх героїв, хто приніс очікуваний мир світу та Україні і шануємо ветеранів та полеглих героїв у роки Другої світової війни. Нехай мир і злагода панують на нашій землі», – зауважив староста села Лазещина Андрій Агопшук.
Перед присутніми урочисто виступили учні Лазещинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів прочитавши вірші, які були присвячені всім героям, що боролися за свободу і незалежність нашої багатостраждальної України.
Коротко про події, які відбулися в роки Другої світової війни розповів учасникам заходу історик Іван Бунтушак.
Учасники зібрання хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку вшанували пам’ять загиблих мільйонів людей, життя яких обірвалося в період Другої світової війни.