В селі Кваси відбулося вшанування пам‘яті загиблих воїнів Другої світової війни

На території старостинського округу в селі Кваси відбувся захід, приурочений відзначенню Дня пам’яті і примирення та 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світової війні.
На заході були присутні голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук спільно з працівниками апарату виконавчого комітету Ясінянської селищної ради, староста села Кваси Олеся Ключівська, директор Квасівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Василь Писар та учні закладу, працівники Квасівського будинку культури та мешканці села.
Учасники заходу поклали квіти до пам‘ятника та хвилиною мовчання віддали шану всім загиблим героям, які віддали свої життя за мир в Ураїні.
Перед присутніми виступили учні Квасівського ЗЗСО І-ІІІ ст., які виконували пісні та танцювали.
Пам’ятаймо про цей безсмертний приклад самопожертви та відваги!