В селищі Ясіня відбулося вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни

З метою гідного вшанування Дня пам’яті і примирення та 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світової війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, вчора, 7 травня, в селищі Ясіня, біля пам’ятних знаків «Невідомим солдатам» та «Гармати-пам’ятника воїнам Радянської армії» відбулися заходи з вшанування пам‘яті.
Участь у пам‘ятному заході взяли голова селищної ради Андрій Делятинчук спільно з працівниками апарату виконавчого комітету Ясінянської селищної ради, працівники Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради, працівники ДП Ясінянське ЛМГ, педагоги та учні Ясінянських закладів ЗЗСО, працівники Дошкільних навчальних закладів, працівники Ясінянської міської лікарні, працівники Будинку культури та священнослужитель.
Захід розпочався зі спільного виконання Гімну України. Опісля присутні схиливши голови хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.
З надією на мирне майбутнє та зі згадкою про героїчне минуле до присутніх звернувся селищний голова Андрій Делятинчук, зазначивши: «В ці дні кожен з нас повинен висловити слова глибокої вдячності ветеранам Другої світової війни та вшанувати їхній героїчний подвиг. Пам’ятаймо про цей безсмертний приклад самопожертви та відваги!»
До пам‘ятних знаків учасники заходи поставили квіти, адже, пам’ять про тих, хто поклав життя заради миру та спокою, вічно житиме в наших серцях.