Відтепер у Ясінянській громаді є сертифіковані екскурсоводи

З метою забезпечення надання якісного туристичного супроводу та екскурсійного обслуговування груп туристів та туристів, що здійснюють подорожі індивідуально, відтепер, в Ясінянській громаді є сертифіковані екскурсоводи, які після завершення навчання, отримали сертифікати, що дають право проводити екскурсії – це місцеві жителі Ясінянської громади – Оксана Мульменко та Ганна Муханюк.
Робота екскурсовода підходить, перш за все, для активних комунікабельних та відкритих людей, які постійно прагнуть до спілкування і пізнання нового. Справжній екскурсовод повинен бути цікавим співрозмовником, а також мати набір моральних якостей, серед яких важливе місце займають стресостійкість, добродушність і толерантність.
«Надзвичайно приємно мати в громаді таких місцевих жителів, які активно працюють над покращенням якості надання туристичних послуг, що сприятимуть ще більшому розвитку туристичного потенціалу на території Ясінянської громади , адже, важливо мати саме на місцях реальних спеціалістів, які будуть дарувати відвідувачам громади яскраві емоції та незабутні враження!», – зі словами привітання до екскурсоводів звернувся голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук.
Для отримання послуг екскурсовода звертайтеся в Туристичний інформаційний центр Ясіня, за адресою: смт. Ясіня, вул. Миру (біля Будинку культури)