Відбулося робоче засідання Комісії з питань захисту прав дитини

В залі засідань Ясінянської селищної ради під керівництвом голови Ясінянської селищної ради Андрія Делятинчука відбулося робоче засідання Комісії з питань захисту прав дитини.
На робочому засіданні розглянуто питання щодо усунення перешкод у користуванні власності шляхом виселення та визначення місця проживання малолітньої дитини.
В ході розгляду порядку денного приймалися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми. Було заслухано представників сторін заявників з питань порядку денного.
За результатами роботи Комісії розглянуто дані питання та прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства.
Інформує Служба у справах дітей виконавчого апарату Ясінянської селищної ради.