Відбулося засідання восьмої сесії Ясінянської селищної ради

В сесійній залі Ясінянської селищної ради під головуванням селищного голови Андрія Делятинчука відбулося засідання восьмої сесії Ясінянської селищної ради.
Розпочалося засідання сесії традиційно зі спільного виконання Гімну України.
Опісля, присутні хвилиною мовчання згадали зниклого мешканця урочища Стебний, який загинув внаслідок раптової повені 10.07.2021 року, якого наразі ще не знайдено.
Під час засідання сесії було обговорено стан ліквідації наслідків щодо повені, голова селищної ради Андрій Делятинчук подякував всім службам та депутатському корпусу за проведення оперативної роботи, зокрема щодо обстеження дворогосподарств та фіксування наслідків повені.
Першочерговими рішеннями на засіданні було прийняття Програми запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха у 2021 році та затвердження списків дворогосподарств та об‘єктів комунальної та державної власності потерпілих внаслідок сильних зливних дощів 10 липня 2021 року.
Також, одним із першочергових питань було прийняття звернення депутатів Ясінянської селищної ради про виділенння коштів для ліквідації наслідків паводку до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, Народного депутата Верховної Ради України Василя Петьовки, Народного депутата Верховної Ради України Михайла Лаби, Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради.
Зокрема, на засіданні депутати Ясінянської селищної ради прийняли рішення щодо:

• розроблення схеми санітарної очистки населених пунктів Ясінянської територіальної громади;
  • створення комісії по виявленню незаконно діючих суб‘єктів підприємницької діяльності.

Внесли зміни до:

• місцевого бюджету;
  • Програми «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів селищного бюджету на 2021 рік»;
  • Програми «Підтримка інших заходів культури і мистецтв в смт. Ясіня на 2021 рік»;
  • Програми «Благоустрій населених пунктів на 2021 рік»;
  • Програми підтримки «Підтримка спорту ту організація спортивного розвитку селища на 2021 рік»;
  • Плану роботи Ясінянської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів затверджених рішенням сесії від 16.12.2020 року №37 «Про затвердження Плану роботи Ясінянської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік»;
  • рішення першої сесії селищної ради від 24.11.2020 року №4 «Про затвердження Регламенту Ясінянської селищної ради»;
  • рішення сесії селищної ради від 11.06.2021 року №583 «Про створення центру позашкільної освіти Ясінянської селищної ради та затвердження Статуту».
    Затвердили:
  • передавальні акти по передачі активів з балансу Ясінянської селищної ради на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради;
  • ціни на продаж лімітів спеціального використання природних рослинних ресурсів місцевого значнння;
  • звіт про виконання місцевого бюджету за 1-півріччя 2021 року;
  • Положення про Клуби та Будинки культури, розташовані на території Ясінянської селищної ради;
  • Програму розвитку культури і мистецтва Ясінянської територіальної громади на 2021-2025 роки;
  • Програму підтримки органу місцевого самоврядування;
  • Програму витрат на надання пільг з послуг зв‘язку та Порядку відшкодування вартості знижки на абонентську плату за користування телефоном окремим категоріям громадян Ясінянської територіальної громади на 2021-2025 роки;
  • Програму про сплату членських внесків;
  • Програму підтримки реалізації проекту «Підтримка та розвиток туристичного потенціалу Ясінянської ТГ».
    Депутатами було розглянуто та затверджено заяви громадян по земельних питаннях.
    Голова селищної ради Андрій Делятинчук подякував депутатам селищної ради за конструктивну роботу на засіданні!