Відбулося Гуцульське Віче приурочене 103-й річниці Гуцульської Республіки

Сьогодні, 25 січня 2022 року в селищі Ясіня на площі Імені Гуцульської Республіки, біля пам’ятника її президента Степана Клочуряка, відбулося Гуцульське Віче, приурочене 103-й річниці проголошення Гуцульської Республіки.

В заході прийняли участь керівники Закарпатської області та Рахівського району, керівництво Ясінянської територіальної громади, представники асоціацій, товариств та територіальних громад Гуцульщини, учасники Третього союзницького міжнародного заходу «Україна стратегічний партнер НАТО заради Миру та безпеки», духовенство та громадськість.

Відкрився захід з урочистої ходи колони, яка розпочала свій рух від адміністративної будівлі Ясінянської селищної ради до площі Імені Героїв Гуцульської Республіки. Далі відбувся спільний молебень за мир в Україні та вшанування пам‘яті загиблих гуцулів, які творили історію Гуцульщини та України.

Творчі колективи Центру позашкільної освіти, Ясінянської школи мистецтв та Будинків культури Ясінянської громади радо вітали гостей заходу, дарували веселий настрій та зігірівали виконанням гуцульської автентичної музики та танцю.

Дякуємо всім учасникам заходу!
Слава Гуцульщині! Слава Україні!