Відбулося громадське обговорення проєкту Стратегічного плану розвитку Ясінянської громади

18 грудня 2021 року в креативному просторі Креденц відбулося громадське обговорення проєкту Стратегічного плану розвитку Ясінянської громади на період з 2021-2027 роки.

Обговорення розпочав голова Ясінянської громади Андрій Делятинчук, який зазначив про важливість в умовах децентралізації правильно визначити стратегічні цілі розвитку громади та ті завдання, реалізація яких покращить якість життя її мешканців.

Далі до слова долучилися працівники Відділу економічного розвитку та туризму Ясінянської селищної ради Іванна Брандіс та Галина Климпуш, які презентували учасникам заходу проєкт Стратегічного плану розвитку громади та коротко розповіли про важливість даного документу та про проведену роботу над розробкою Стратегії.

Учасниками заходу були запропоновані цікаві пропозиції проєктних ідей, які в дискусії між учасниками були обговорені.
Наприкінці обговорення голова громади Андрій Делятинчук подякував учасникам заходу та висловив впевненість, що довгостроковий план розвитку буде служити для розвитку громади і відповідатиме Стратегічному баченню громади.
Ясінянська територіальна громада висловлює особливу вдячність Закарпатському регіональному офісу Програми U-LEAD з Європою за надання методичної і практичної допомоги у процесі розробки важливого Стратегічного документа.
За результатами громадських обговорень громадськість схвалила проєкт Стратегії та рекомендує сесії Ясінянської селищної ради затвердити Стратегічний план розвитку Ясінянської територіальної громади на період з 2021-2027 роки.