Відбулось третє засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Ясінянської громади

В Ясінянській громаді активно продовжується робота над Стратегією розвитку громади. Сьогодні, 12 серпня, у приміщенні Креативний простір “Креденц” Ясіня відбулось третє засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Ясінянської територіальної громади на 2021-2027 роки.

У роботі засідання взяли участь члени робочої групи, голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук, керівник Закарпатського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою Mykola Siusko та експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми U-LEAD з Європою Зеновій Сірик.

Модератори засідання: Іванна Брандіс та Наталія Харбака.

Спеціаліст відділу економічного розвитку та туризму Іванна Брандіс спільно з експертом з розробки стратегій місцевого розвитку Програми U-LEAD з Європою Зеновієм Сірик, презентували присутнім попередні напрацювання робочої групи, зокрема: SWOT – матрицю, порівняльних переваг, викликів та ризиків, стратегічне бачення громади, а також матрицю стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії. Розповіли про подальші кроки з підготовки переліку заходів та проєктів розвитку громади, які відповідатимуть завданням Стратегії.

Також, експертом Зеновієм Сірик було презентовано вибір типу Стратегії. За результатом проведеної роботи учасники робочої групи визначили тип Стратегії – наступальна (агресивна).

На засіданні прийняли рішення про оголошення збору проєктних ідей до Плану реалізації Стратегії на 2021-2027 роки та їх відбір до 31 серпня 2021 року. Тож кожен мешканець громади зможе внести свої пропозиції.

Наприкінці заходу, голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук подякував експертам та учасникам робочої групи за конструктивну роботу!