Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня медичного працівника

Сьогодні, 17 червня 2021 року, в Ясінянському Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня медичного працівника.
З найкращими привітаннями до працівників медичної галузі звернувся очільник громади Андрій Делятинчук, який подякував медичним працівникам за їхній професіоналізм та побажав міцного здоров’я та впевненості в кращому майбутньому.
Чудовим подарунком для всіх присутніх став святковий концерт за участі талановитих вокалістів та хореографічних колективів, який гарно був проведений незрівнянною Галиною Жураковською.
Життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Тому, дякуємо Вам, шановні працівники медичної галузі за нелегку, відповідальну та сумлінну працю, що потребує мужності та фізичних сил!