Відбулася прес-конференція у рамках реалізації проєкту «Підтримка локального виробництва бриндзі в Ясінянській громаді»

У середу, 22 грудня 2021 в селищі Ясіня у приміщенні туристичної бази “Едельвейс” відбулася прес-конференція у рамках реалізації проєкту «Підтримка локального виробництва бриндзі в Ясінянській громаді».

Прес-конференція відбулася за участі голови Ясінянської територіальної громади Андрія Делятинчука, керуючої справами (секретаря) Закарпатської обласної ради Мирослави Ливч, виконавчої директорки ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” Наталії Савки, директора Агенства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва “Закарпаття” Закарпатської обласної ради Володимира Феськова і проектного менеджера Ганни Цімбулевської та вівчарів Ясінянської громади.

Проєкт «Підтримка локального виробництва бриндзі в Ясінянській громаді» спрямований на підтримку розвитку виробництва локальних традиційних продуктів в Ясінянській громаді.
Завдяки реалізації проєкту вівчарі громади отримали сучасне обладнання для випасання овець, будівельні матеріали для забезпечення комфортного перебування вівчарів на полонині та набір посуду для виготовлення, дозрівання та транспортування бриндзі.

Дякуємо Асоціації ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ-УКРАЇНА» та АРР «Закарпаття»!