Відбулась зустріч з мешканцями села Чорна Тиса

В залі урочистих подій адмінбудівлі села Чорна Тиса відбулася зустріч небайдужих мешканців села Чорна Тиса з керівництвом громади.
Зокрема, участь в зустрічі взяли голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук, заступник голови Сергій Тимощенко, староста Чорнотисянського старостинського округу Анатолій Павлюк, депутат Ясінянської селищної ради Іван Поп’юк.
На зустрічі було обговорено критичний стан дороги, яка потребує негайного капітального ремонту, адже, дорога обласного значення, знаходиться на балансі та утриманні ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області», від селища Ясіня до населеного пунтку Чорна Тиса, протяжність якої становить 7,6 км. – єдина артерія, що з’єднує віддалене високогірне село Рахівщини з центральною дорогою національного значення. Вона вкрай важлива та необхідна для мешканців та відвідувачів села, як у плані сполучення так і для розвитку туризму та економіки.
Стан цієї дороги критичний. Нею відмовляються їхати шкільні автобуси, швидка допомога та маршрутні таксі.
Зволікання з початком капітального ремонту цієї дороги призводить до крайнього невдоволення та соціальної напруги. Мешканці населеного пункту налаштовані на акції протесту та блокування районних та обласних доріг.
Голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук розповів жителям Чорної Тиси про неодноразові звернення з вимогою вирішення даної проблеми, а також проінформував присутніх на якому етапі знаходиться вирішення даної проблеми.
В результаті зустрічі було сформовано ініціативну групу серед мешканців села, яка спільно з керівництвом громади буде в подальшому працювати над вирішенням питання щодо критичного стану дороги в селі Чорна Тиса.
Окремим питанням обговорено стан благоустрою села та проведено роз’яснювальну роботу щодо поводження та сортування з твердими побутовими відходами, а також про необхідність розміщення пункту прийому вторинної сировини на території Чорної Тиси.
Також, було обговорено питання щодо встановлення вежі Vodafone в селі Чорна Тиса, урочище Довжана. Староста села Чорна Тиса Анатолій Павлюк проінформував присутніх мешканців населеного пункту про встановлення вежі.
В результаті обговорень питання встановлення вежі Vodafone винесено на голосування, за результатами якого мешканці населеного пункту вирішили надати дозвіл на встановлення відповідної вежі.