Відбувся ІІ-й фестиваль «Лазещинська коляда»

14 січня 2022 року, в центрі села Лазещина відбувся ІІ-й фестиваль «Лазещинська коляда», започаткований головою громади Андрієм Делятинчуком.

Фестиваль розпочався під звук трембіт, за участі колективів храмів та творчих колективів Ясінянської громади.

Ведучою заходу була Галина Жураковська.

Зі Старим Новим Роком та Днем Василія Великого привітали громаду голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук та староста села Лазещина Андрій Агопшук.

Перед присутніми виступали: квартет працівників «Центру позашкільної освіти»; щедрувальна група села Лазещина;
вокальний ансамбль «Пацьорка»; церковні колективи храмів Ясінянської територіальної громади.

Усі колядницькі колективи отримали слова подяки, грошовий подарунок та повницю від голови громади Андрія Делятинчука.

Дякуємо всім учасникам заходу!