Відбувся виїзний прийом громадян фахівцями Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості

В залі засідань Ясінянської селищної ради відбувся виїзний прийом громадян фахівцями Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості на чолі з керівником Тетяною Семенюк.
Мета заходу – ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, сервісами ДСЗ в тому числі ЕКШ, єдиним порталом державних послуг ДІЯ, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці. Ознайомлення з умовами офіційної роботи в Ізраїлі.

Також, під час зустрічі будо обговерено стан ринку праці, у тому числі регіонального, тенденції на ринку праці, попит та пропозицію робочої сили в сучасних умовах.

Наступний виїзний прийом громадян фахівцями Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості в Ясінянській територіальній громаді заплановано на 12 жовтня 2021 року.