Вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності

Сьогодні, в селищі Ясіня 19 лютого 2021 року о 13:00 годині біля Меморіалу слави та пам’ятника Героям Небесної Сотні відбулось вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.
Сім років тому, 18 лютого 2014 року на Майдані в Києві розпочався триденний період, упродовж якого загинуло найбільше учасників Революції Гідності. За лічені години силовики скоротили територію протесту до частини майдану Незалежності. Триденне протистояння завершилося 20 лютого розстрілом десятків людей.
З нагоди цього Дня у всіх населених пунктах Ясінянської територіальної громади відбулися меморіальні заходи – запалення лампадок та покладання квітів.
Участь в заході взяли представники селищної влади, депутати, працівники ДП «Ясінянське ЛМГ», представники освіти, молоді, громадськість та духовенство.
Священнослужителі провели молебень за загиблими, а присутні запалили лампадки та поклали квіти до Меморіалу слави та пам’ятника Героям Небесної Сотні.
У пам’ять про героїв учасники заходу, схиливши голови хвилиною мовчання згадали кожного Героя Небесної Сотні.
Ми закликаємо всіх Вас згадати сьогодні Ангелів-Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.
Хай пам’ять усіх невинно убитих згуртує нас усіх живих і дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.