Всеукраїнської кампанії «Нам цим дихати»

Ясінянська територіальна громада та громадська організація Нове ясіня долучилися до Всеукраїнської кампанії «Нам цим дихати».
Метою соціального проекту є поширення серед людей знання про те, чому спалювати сухе листя та бур’ян — це шкідливо, та популяризувати альтернативні спалюванню методи.
Сезонна традиція спалювати листя щовесни та восени створює справжню екологічну катастрофу. Деякі такі багаття знищують сотні гектарів лісів, полів і домівок.
Закликаємо мешканців Ясінянської територіальної громади не палити опале листя, суху траву та інші рослинні рештки, не робити шкоди своєму здоров’ю та навколишньому природному середовищу!
Нагадуємо мешканцям громади, що у разі виявлених порушень передбачається адміністративна, а в деяких випадках і кримінальна відповідальність.