Виїзний прийом громадян в селі Чорна Тиса

Сьогодні, 11 лютого, голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук здійснив виїзний прийом громадян в селі Чорна Тиса.
Головою селищної ради започатковано виїзні прийоми громадян щомісяця. Зустрічі з жителями села проводяться, найперше, щоб допомогти у вирішенні питань, що їх турбують.
На початку, до Андрія Івановича звернулася завідуюча дошкільного навчального закладу Ганна Беркела з колективним зверненням від керівників ДНЗ с. Кваси, смт. Ясіня №2, с. Лазещина, с. Чорна Тиса та ЗДО смт. Ясіня №1 з проханням розглянути питання про підвищення престижності праці педагогічним працівникам.
Основними питаннями, з якими зверталися жителі села, стосувалися соціального характеру, зокрема надання соціальних допомог на лікування, надання субсидії та допомоги на лікарські засоби. Також, озвучувалися питання земельного характеру, а саме приватизації земельних ділянок та узгодження меж земельних ділянок.
На всі питання головою громади Андрієм Делятинчуком на місці надано роз’яснення та доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.
Наступний виїзний прийом громадян здійснюватиметься 18 лютого з 10.00 до 12.00 в селі Кваси.