Виїзний прийом громадян в селі Лазещина

Сьогодні, 4 лютого, голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук здійснив виїзний прийом громадян в селі Лазещина.
Головою селищної ради започатковано виїзні прийоми громадян щомісяця. Зустрічі з жителями села проводяться, найперше, щоб допомогти у вирішенні питань, що їх турбують.
На початку, до Андрія Івановича звернулися підприємці лісопереробної галузі з основним питанням, яке стосувалося проведення аукціону щодо виділення лісу, зокрема із 20-ти лотів виділили тільки 3 для місцевих лісокористувачів. Обговоривши дане питання, прийнято пропозицію щодо звернення до вищестостоящих органів влади, яке буде винесено на розгляд чергової сесії селищної ради.
Основними питаннями, з якими зверталися жителі села, стосувалися соціального характеру, зокрема надання соціальних допомог на лікування, надання субсидії та допомоги на лікарські засоби. Також, озвучувалися питання земельного характеру, а саме приватизації земельних ділянок та узгодження меж земельних ділянок.
На всі питання головою громади Андрієм Делятинчуком на місці надано роз’яснення та доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.
Наступний виїзний прийом громадян здійснюватиметься 11 лютого з 10.00 до 12.00 в селі Чорна Тиса.