Виїзний прийом громадян в селі Кваси

Сьогодні, 18 лютого, голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук здійснив виїзний прийом громадян в селі Кваси.
Головою селищної ради започатковано виїзні прийоми громадян щомісяця. Зустрічі з жителями села проводяться, найперше, щоб допомогти у вирішенні питань, що їх турбують.
На початку, до Андрія Івановича звернулися жителі урочища Пікуй щодо проведення вуличного освітлення, якісного електропостачання та розчищення під’їзної дороги по даній вулиці.
Наступним до голови звернулися місцеві активісти села щодо фінансової підтримки та можливості проведення тренувань ФК «Кваси» на стадіоні в смт. Ясіня.
Також, були питання, які стосувалися соціального характеру, зокрема надання соціальних допомог на лікування та земельного характеру, а саме про виділення земельної ділянки для ведення сільського господарства.
На всі питання головою громади Андрієм Делятинчуком на місці надано роз’яснення та доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.